Forever Absorbent C - Witamina C z otrębami owsianymi 0

absorbent c

Witamina C odgrywa kluczową rolę w organizmie. Ponieważ człowiek nie jest on zdolny do jej samodzielnego wytworzenia, należy dostarczać ją wraz z pożywieniem. Dziennie zaleca się przyjmować 75 mg w przypadku kobiet i 90 mg w przypadku mężczyzn. Korzystny wpływ witaminy C na organizm człowieka analizował dr hab. Linus Pauling, dwukrotny laureat Nagrody Nobla.

Według jego badań witamina ta wzmacnia układ immunologiczny, może być również pomocna w leczeniu chorób nowotworowych. Ponieważ ma ona działanie antyoksydacyjne, wspomaga walkę z wolnymi rodnikami, które są destrukcyjne dla tkanek i narządów człowieka.

Kwas askorbinowy wpływa na prawidłowe funkcjonowanie organizmu człowieka, dlatego należy zadbać o to, aby nie zabrakło go w codziennej diecie. Pomocny będzie suplement diety, taki jak Forever Absorbent C. Jest to wyjątkowe połączenie witaminy C z otrębami owsianymi, dzięki czemu ma ona przedłużony czas wchłaniania i jest przyswajana prawie w 100%. Natomiast naturalne bioflawonoidy z owoców cytrusowych zwiększają jej właściwości antyutleniające.

Produkt ten działa również antyhistaminowo. Ponieważ witamina C zmniejsza produkcję histaminy nawet o 40% i zwiększa pracę białych krwinek, zapobiega ona niekorzystnym reakcjom alergicznym. Forever Absorbent C posiada także właściwości uszczelniające oraz wzmacniające naczynia krwionośne, dzięki czemu ogranicza dostęp alergenom przez błony śluzowe. Jedna tabletka zawiera 60 mg witaminy C, 3,5 mg naturalnych bioflawonoidów cytrusowych oraz 550 mg otrębów owsianych.

Nota prawna:opis autorski forever-aloe.pl-kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie forever-aloe.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.Jeden tekst naszego autorstwa kosztuje 10 000zł netto.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl