Aloes Forever w nowym kartonowym opakowaniu 0

aloes do picia gdzie kupic

Forever Living posiada w swojej ofercie prozdrowotny napój aloesowy, jakim jest Aloes Forever. Jeszcze niedawno znajdował się on w słynnym na całym świecie, plastikowym opakowaniu w kolorze żółtym. Jednak w połowie 2018 roku producent postanowił unowocześnić dotychczasowe opakowanie, zmieniając je na kartonowe.

Do jego produkcji użyto technologii Tetra Pak, która umożliwiła zastosowanie innowacyjnych rozwiązań w oferowanym napoju aloesowym.

Zaletą opakowań kartonowych Tetra Pak jest fakt, że podlegają one całkowitemu recyklingowi. Ich unowocześniona forma sprawia że napój aloesowy zachowuje naturalne właściwości lecznicze. Nie traci również swojego wyśmienitego smaku, który pozostaje świeży i orzeźwiający.

Napój ten wytwarzany jest w procesie aseptycznym, dzięki czemu nie ma potrzeby dodawania do niego sztucznych substancji, takich jak konserwanty. A dzięki temu, że podczas produkcji przechodzi on przez surową kontrolę, spełnia wszelkie niezbędne wymogi i zachowuje najwyższą jakość.

Dostępne są trzy warianty aloesu do picia od Forever:

Forever Aloe Vera Gel – jest to czysty miąższ aloesowy, który zawiera 99,7% ekstraktu z liści aloesu. W jego składzie nie znajdują się konserwanty ani sztuczne słodziki;
Forever Aloe Peaches – napój aloesowy, który posiada brzoskwiniowy smak. Został on dodatkowo wzbogacony w witaminę C;
Forever Aloe Berry Nectar – napój aloesowy o smaku żurawinowym z dodatkiem jabłek. W jego składzie znajduje się 90,7% miąższu aloesowego.

Aloes posiada wiele dobroczynnych właściwości na organizm człowieka. Składniki tej rośliny mają wszechstronne zastosowanie, dlatego używa się jej w celach zdrowotnych. A dzięki temu, że składniki te doskonale ze sobą współdziałają, ich lecznicze działanie jest wzmocnione.

Nota prawna:opis autorski forever-aloe.pl-kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie forever-aloe.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.Jeden tekst naszego autorstwa kosztuje 10 000zł netto.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl