Forever KIDS® - witaminy dla dzieci 0

forever kids

Witaminy są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu dzieci. Ich źródłem jest prawidłowo skomponowana dieta, zawierająca warzywa, owoce oraz produkty pełnoziarniste. Pomocny będzie również suplement diety, taki jak witaminy Forever Kids. Są to specjalne witaminy dla dzieci, dzięki którym będą zdrowo rosły i prawidłowo się rozwijały. Winogronowy smak tabletek sprawi, że każde dziecko je polubi!

Tabletki multiwitaminowe Forever Kids zawierają takie witaminy, jak:

Witamina A
Przyczynia się do wzrostu i rozwoju organizmu, bierze udział w procesie tworzenia kości i produkcji hormonów. Zapobiega chorobom serca oraz nowotworom, dba też o wzrok.

Witamina B1
Jest niezbędna podczas produkcji energii oraz krwinek czerwonych. Wspiera prawidłową pracę serca i mięśni, a także układu nerwowego.

Witamina B2
Jest odpowiedzialna za produkcję energii, korzystnie wpływa na wzrok oraz na układ nerwowy. Wspomaga działanie skóry oraz błon śluzowych.

Witamina B3
Przyczynia się do produkcji energii w organizmie, poprawia kondycję skóry.

Witamina C
Ma działanie przeciwutleniające, wzmacnia układ odpornościowy i przyspiesza gojenie ran. Ma korzystne działanie na kości, stawy oraz więzadła.

Witamina D
Bierze udział w prawidłowej mineralizacji kości. Organizm produkuje naturalną witaminę D na skutek działania promieni słonecznych.

Witamina E
Ma właściwości antyutleniające, zapobiega powstawaniu miażdżycy. Jej wchłanianie zwiększa tłuszcz zawarty w pożywieniu.

Witamina K
Jest odpowiedzialna za krzepliwość krwi. Wzmacnia kości i przyspiesza gojenie złamań. Ma też działanie przeciwzapalne, przeciwgrzybiczne oraz przeciwbakteryjne.

Nota prawna:opis autorski forever-aloe.pl-kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie forever-aloe.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.Jeden tekst naszego autorstwa kosztuje 10 000zł netto.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl