Dezodorant Aloe Vera od Forever - Aloe Ever Shield 0

aloe ever shield gdzie kupic?

Badania zlecone przez Procter & Gamble wykazały, że podczas stresu zwiększa się wyczuwalność naszego potu przez otoczenie. Może to negatywnie wpływać na ocenę naszej osoby przez innych ludzi, a także zmniejszyć naszą pewność siebie. Dlatego należy zadbać o to, aby stosować produkty, które temu zapobiegną. Większość dostępnych antyperspirantów zawiera w składzie sole glinu, inaczej sole aluminium.

Dzięki nim ujścia gruczołów potowych obkurczają się i blokują wydzielanie potu. Skóra staje się sucha aż do momentu zmycia użytego  kosmetyku. Należy jednak mieć na uwadze fakt, że antyperspiranty są szkodliwe dla naszego zdrowia.

Uważa się, że blokowanie gruczołów potowych niekorzystnie wpływa na termoregulację ciała i uniemożliwia usuwanie toksyn. Antyperspiranty, które zawierają silne środki, zaburzają też naturalną florę bakteryjną. Trwają również badania łączące stosowanie soli aluminium z powstawaniem ziarniaków.

W trosce o nasze zdrowie, warto zadbać o odpowiedni dobór kosmetyków pielęgnacyjnych. Właśnie dlatego Forever stworzył Aloe Ever-Shield. Ten dezodorant bez aluminium jest nie tylko łagodny dla skóry, ale przede wszystkim bezpieczny dla zdrowia. W jego składzie nie znajdują się żadne składniki, które mogą być potencjalnie szkodliwe. Produkt ten nie blokuje ujść gruczołów potowych, przez co nie ogranicza wydzielania się potu. Jego działanie polega na zmniejszeniu rozwoju bakterii i innych drobnoustrojów, które powodują nieprzyjemny zapach.

Dlatego stosowanie tego dezodorantu jest w pełni bezpieczne, zapewnia również swobodę podczas kontaktów z otoczeniem. Ponieważ dezodorant Forever Aloe Ever-Shield jest delikatny, nadaje się on do codziennego użytku, również po depilacji. Produkt ten nie zostawia plam na ubraniach, dzięki czemu jego użytkowanie jest w pełni komfortowe.

Nota prawna:opis autorski forever-aloe.pl-kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie forever-aloe.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.Jeden tekst naszego autorstwa kosztuje 10 000zł netto.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl