Forever Multi-Maca - NOWOŚĆ od Forever Living! 0

multi maca

Forever Multi-Maca to produkt, zawierający w swoim składzie korzeń maca, który posiada wiele dobroczynnych właściwości. To legendarne warzywo korzeniowe jest niezwykle cenione przez Indian peruwiańskich. Stosują go oni między innymi jako środek przeciw osteoporozie, który pomaga zachować zdrowe kości. Korzeń maca jest również używany przez kobiety, które posiadają dolegliwości w czasie menstruacji lub menopauzy. Jednak jego głównym działaniem jest poprawa sprawności seksualnej oraz zwiększenie płodności.

Mieszkańcy Peru od tysięcy lat wykorzystują korzeń maca, nazywany także Lepidium meyenii bądź Lepidum peruvianum. Jest on stosowany w tradycyjnej medycynie peruwiańskiej jako środek wzmacniający organizm. Kobiety doceniają go za łagodzenie dolegliwości menstruacyjnych oraz nieprzyjemnych objawów w okresie menopauzy. Natomiast mężczyźni stosują go jako środek na potencję, a także na zwiększenie płodności.

Korzeń maca jest doskonałym sposobem na pobudzenie libido mężczyzn, bez wpływu na hormony płciowe znajdujące się we krwi. Według wstępnych badań, warzywo to pomaga także utrzymać sprawność seksualną. Dodatkowo jest ono bogatym źródłem białka oraz aminokwasów, takich jak arginina, która zwiększa ruchliwość oraz liczbę plemników. Wpływa ona również na ukrwienie narządów płciowych. Dzięki temu, że substancje te korzystnie wpływają na płodność mężczyzn, są im szczególnie niezbędne w okresie reprodukcyjnym. Suplement diety Forever Multi-Maca wspomaga również sprawność seksualną kobiet.

© Uwaga opis autorski forever-aloe.pl - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie forever-aloe.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.Jeden tekst naszego autorstwa kosztuje 10 000zł netto.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl